Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Nuci każdy maluch radośnie, że na przedszkolnego zucha wyrośnie! [PNP - dzieci młodsze]

Zespół redakcyjny PNP   Czerwiec 2016

Cele ogólne: stwarzanie warunków sprzyjających adaptacji dzieci do warunków przedszkolnych; zapoznanie dzieci z przestrzenią przedszkola i zasadami w niej obowiązującymi; wdrażanie maluchów do zgodnego funkcjonowania w grupie rówieśniczej; zapoznanie dzieci z planem dnia obowiązującym w przedszkolu... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 10
Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Więcej z tego numeru

Czerwiec 2016

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci młodszych na wrzesień.

Materiał stanowi część Przewodnika Nauczyciela Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik Nauczyciela Przedszkola i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele ogólne: stwarzanie warunków sprzyjających adaptacji dzieci do warunków przedszkolnych; zapoznanie dzieci z przestrzenią przedszkola i zasadami w niej obowiązującymi; wdrażanie maluchów do zgodnego funkcjonowania w grupie rówieśniczej; zapoznanie dzieci z planem dnia obowiązującym w przedszkolu; kształtowanie u maluchów umiejętności rozpoznawania swojego znaczka: jego wyglądu i nazwy; organizowanie sytuacji zabawowych sprzyjających poznaniu imion kolegów z grupy.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!