Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Nowy

Magdalena Ledwoń   Czerwiec 2022

Oleksandr trafi a do nowego miejsca. Na początku jest zagubiony i bardzo się boi, ponieważ nie zna okolicy i nie potrafi porozumieć się z nowymi kolegami i koleżankami. Ale szybko się okazuje, że strach ma wielkie oczy, a bycie nowym wcale nie jest takie straszne, jak się na początku wydawało.... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (6.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z działu

O dziecięcych problemach

Więcej z tego numeru

Czerwiec 2022

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Propozycje zabaw inspirowanych opowiadaniem.

Oleksandr trafi a do nowego miejsca. Na początku jest zagubiony i bardzo się boi, ponieważ nie zna okolicy i nie potrafi porozumieć się z nowymi kolegami i koleżankami. Ale szybko się okazuje, że strach ma wielkie oczy, a bycie nowym wcale nie jest takie straszne, jak się na początku wydawało.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!