Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 1211.04 kb
Id: 5381

Nowe przepisy żywieniowe w przedszkolach

Dariusz Skrzyński   Listopad 2015

Od 1 września 2015 r. w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach obowiązują surowe normy dotyczące sprzedaży i podawania w formie posiłków tzw. śmieciowego jedzenia. Z artykułu dowiemy się m.in. jakie nowe kompetencje zostały przyznane dyrektorowi w omawianym zakresie na skutek zm... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (11.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

prawo oświatoweprzedszkoledyrektornauczyciel

Więcej z działu

Zarządzanie placówką edukacyjną

Więcej z tego numeru

Listopad 2015

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Od 1 września 2015 r. w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach obowiązują surowe normy dotyczące sprzedaży i podawania w formie posiłków tzw. śmieciowego jedzenia. Z artykułu dowiemy się m.in. jakie nowe kompetencje zostały przyznane dyrektorowi w omawianym zakresie na skutek zmian przepisów i jaka spoczywa na nim odpowiedzialność. Zapoznamy się także z obszernym wykazem dozwolonych produktów spożywczych oraz wymagań obowiązujących przy przygotowywaniu posiłków.
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz