Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Niebawem opuścimy przedszkole – ciekawe, co nas czeka w szkole [PNP - dzieci starsze]

Zespół redakcyjny PNP   Maj 2017

Cele ogólne: oswajanie dzieci z myślą, że niebawem opuszczą przedszkole; stwarzanie pozytywnego wizerunku i zapoznanie starszaków z instytucją szkoły; rozwijanie umiejętności społecznych potrzebnych do budowania pozytywnych relacji z rówieśnikami i osobami pracującymi w szkole; doskonalenie koncentr... więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 6 Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

edukacja wczesnoszkolnapięciolatekrozwój poznawczyscenariusz zajęćsześciolatekszkoła

Więcej z działu

Przewodnik Nauczyciela Przedszkola

Więcej z tego numeru

Maj 2017

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na czerwiec.

Materiał stanowi część Przewodnika Nauczyciela Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik Nauczyciela Przedszkola i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele ogólne: oswajanie dzieci z myślą, że niebawem opuszczą przedszkole; stwarzanie pozytywnego wizerunku i zapoznanie starszaków z instytucją szkoły; rozwijanie umiejętności społecznych potrzebnych do budowania pozytywnych relacji z rówieśnikami i osobami pracującymi w szkole; doskonalenie koncentracji uwagi i spostrzegawczości; utrwalanie umiejętności matematycznych niezbędnych do podjęcia nauki w szkole; kształtowanie kompetencji czytelniczych przedszkolaków; rozwijanie umiejętności radzenia sobie z własnymi emocjami.
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz