Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 568.53 kb
Stron: 4
Id: 1790

Nie warczę! (część II)

Anna Jankowska   Marzec 2012

Okazuje się, że bez kalendarza nie da się panować nad własnym czasem. Nawet osoby z fenomenalną pamięcią nie są w stanie zapamiętać wszystkich spotkań i ważnych dat z miesięcznym wyprzedzeniem. Nie ma się co szczycić tym, że pamiętasz wszystkie daty urodzin dzieci w swojej grupie, skoro zapominasz o... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (1.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

cykl Zarządzanie przedszkolemnauczycielrozwój osobistywspółpraca z rodzicami

Więcej z działu

Problemy nauczycieli

Więcej z tego numeru

Marzec 2012

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Okazuje się, że bez kalendarza nie da się panować nad własnym czasem. Nawet osoby z fenomenalną pamięcią nie są w stanie zapamiętać wszystkich spotkań i ważnych dat z miesięcznym wyprzedzeniem. Nie ma się co szczycić tym, że pamiętasz wszystkie daty urodzin dzieci w swojej grupie, skoro zapominasz o terminie szczepienia własnej córki. Kalendarz nie jest oznaką słabości, ale zdecydowania i zorganizowania.


Z tego obszernego i bardzo praktycznego artykułu każdy nauczyciel dowie się, jak skutecznie planować czas swojej pracy – także w zakresie prowadzenia rozmów i konsultacji z rodzicami.
 

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz