Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 2259.92 kb
Stron: 6
Id: 1540

Nauka pokonywania trudności w grach i zabawach ruchowych (doskonalenie rozwoju ruchowego)

Beata Bielska   Grudzień 2011

W tym praktycznym artykule znajdziemy przykłady zabaw rozwijających do relaksacji, przykłady zabaw rozwijających poczucie przynależności do grupy, przykłady zabaw orientacyjno porządkowych i ruchowych z przeszkodami, przykłady ćwiczeń grafomotorycznych, a także wskazania metodyczne z zakresu organiz... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (1.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

metody relaksacyjneplastykaprzygotowanie do szkołyrozwój manualnyrozwój motorycznyzajęcia ruchowecykl Jak przygotować przedszkolaka do szkoły?

Więcej z działu

Zdrowie i sprawność fizyczna

Więcej z tego numeru

Grudzień 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

W tym praktycznym artykule znajdziemy przykłady zabaw rozwijających do relaksacji, przykłady zabaw rozwijających poczucie przynależności do grupy, przykłady zabaw orientacyjno porządkowych i ruchowych z przeszkodami, przykłady ćwiczeń grafomotorycznych, a także wskazania metodyczne z zakresu organizacji zajęć ruchowych.

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz