Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Nasze prawa to ważna sprawa! [PNP - dzieci starsze]

Zespół redakcyjny PNP   Maj 2016

Cele ogólne: zapoznanie przedszkolaków z prawami dziecka; wdrażanie dzieci do tolerancji, poszanowania i akceptacji odmienności; dostrzeganie potrzeby wspólnego ustalania i respektowania norm i zasad grupowych, szczególnie zasady obowiązywania strefy osobistej; budzenie zainteresowania życiem rówie... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 6
Pobierz pomoce dydaktyczne wykorzystane w tym scenariuszu. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Więcej z tego numeru

Maj 2016

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na czerwiec.

Materiał stanowi część Przewodnika Nauczyciela Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik Nauczyciela Przedszkola i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele ogólne: zapoznanie przedszkolaków z prawami dziecka; wdrażanie dzieci do tolerancji, poszanowania i akceptacji odmienności; dostrzeganie potrzeby wspólnego ustalania i respektowania norm i zasad grupowych, szczególnie zasady obowiązywania strefy osobistej; budzenie zainteresowania życiem rówieśników w innych krajach świata, zwracanie uwagi na różnice kulturowe; stwarzanie dzieciom okazji do doskonalenia umiejętności uważnego słuchania utworów literackich; kształtowanie umiejętności analizowania utworów literackich pod kątem postaw bohaterów; doskonalenie umiejętności dokonywania analizy i syntezy sylabowej wyrazów; stwarzanie okazji do podejmowania aktywności matematycznych(przeliczanie, porównywanie długości).

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!