Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 409.94 kb
Stron: 2
Id: 970

Najlepsza pozycja w Internecie (czyli jak promować PRZEDSZKOLE w sieci)

Kinga Szczerba   Czerwiec 2011

Obecnie dyrektorzy placówek przedszkolnych muszą postawić się w roli menagerów, którzy z zacięciem tworzą strategię marketingową dla swojej firmy. Kanałów promocji jest mnóstwo i każdy ma swoje niewątpliwe wady i zalety. Lecz jest jeden pewnik – Internet. Prz... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

dyrektorInternetmenadżerpromocjaprzedszkolestrona wwwcykl Jak się pokazać?

Więcej z działu

Zarządzanie placówką edukacyjną

Więcej z tego numeru

Czerwiec 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Obecnie dyrektorzy placówek przedszkolnych muszą postawić się w roli menagerów, którzy z zacięciem tworzą strategię marketingową dla swojej firmy. Kanałów promocji jest mnóstwo i każdy ma swoje niewątpliwe wady i zalety. Lecz jest jeden pewnik – Internet. Przemyślane inwestycje w tym obszarze mają ogromną szansę przerodzić się w Sukces, przez duże S.


W artykule o marketingu w sieci, o tym, czym jest pozycjonowanie, od czego zależy popularność strony w wyszukiwarce oraz na czym polega tzw. wymiana linków. Wyjaśniono także pojęcia: marketing internetowy oraz SEM – Search Engine Marketing.
 

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz