Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 959.19 kb
Id: 8552

Nadchodzą Święta! [PBP - dzieci starsze - numer 2]

Magdalena Ledwoń   Listopad 2019

Cele główne: zachęcanie do włączania się w przygotowania do Świąt; dokonywanie analizy słuchowej zdań; doskonalenie orientacji w przestrzeni podczas zabaw dydaktycznych i zajęć ruchowych. więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 4 Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

Boże Narodzenieedukacja polonistycznaorientacja w przestrzenipięciolatekświętaŚWIĘTA, ŚWIĘTA, CZAS KOLĘDOWANIAświęta2020sześciolatekzajęcia ruchowe

Więcej z działu

Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Więcej z tego numeru

Listopad 2019

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na grudzień.

Materiał stanowi część Przewodnika Bliżej Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele główne: zachęcanie do włączania się w przygotowania do Świąt; dokonywanie analizy słuchowej zdań; doskonalenie orientacji w przestrzeni podczas zabaw dydaktycznych i zajęć ruchowych.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz