Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 905.18 kb
Id: 8351

Na czym polega wspomaganie małych dzieci w ich rozwoju oraz mądre ich wychowywanie w domu, żłobku i klubie dziecięcym oraz w przedszkolu

Edyta Gruszczyk-Kolczyńska   Lipiec-sierpień 2019

"(...) Powodem, dla którego trzeba zacząć możliwie wcześnie wspomagać dzieci w rozwoju, są okresy szczególnej wrażliwości na rozwijanie zadatków wrodzonych uzdolnień. Wiele z tych okresów rozpoczyna się w drugim i trzecim roku życia dzieci, a nawet wcześniej. Jeżeli w tym czasie dorośli – z różnych ... więcej
Pobierz Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (6.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

wychowanierozwój dzieckawspółpraca z rodzicami

Więcej z działu

Systemy pedagogiczne, koncepcje edukacyjne, nowatorskie metody...

Więcej z tego numeru

Lipiec-sierpień 2019

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

"(...) Powodem, dla którego trzeba zacząć możliwie wcześnie wspomagać dzieci w rozwoju, są okresy szczególnej wrażliwości na rozwijanie zadatków wrodzonych uzdolnień. Wiele z tych okresów rozpoczyna się w drugim i trzecim roku życia dzieci, a nawet wcześniej. Jeżeli w tym czasie dorośli – z różnych przyczyn – nie wspomagają dzieci w rozwoju psychoruchowym, zmarnowane zostaną skarby, którymi są obdarzone. Chociaż zadatki wrodzone rozwijają się także po okresach szczególnej wrażliwości, to dzieje się to wolniej i z mniejszymi efektami (...)."
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz