Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Na czym polega wspomaganie małych dzieci w ich rozwoju oraz mądre ich wychowywanie w domu, żłobku i klubie dziecięcym oraz w przedszkolu

Edyta Gruszczyk-Kolczyńska   Lipiec-sierpień 2019

"(...) Powodem, dla którego trzeba zacząć możliwie wcześnie wspomagać dzieci w rozwoju, są okresy szczególnej wrażliwości na rozwijanie zadatków wrodzonych uzdolnień. Wiele z tych okresów rozpoczyna się w drugim i trzecim roku życia dzieci, a nawet wcześniej. Jeżeli w tym czasie dorośli – z różnych ... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (6.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z tego numeru

Lipiec-sierpień 2019

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"(...) Powodem, dla którego trzeba zacząć możliwie wcześnie wspomagać dzieci w rozwoju, są okresy szczególnej wrażliwości na rozwijanie zadatków wrodzonych uzdolnień. Wiele z tych okresów rozpoczyna się w drugim i trzecim roku życia dzieci, a nawet wcześniej. Jeżeli w tym czasie dorośli – z różnych przyczyn – nie wspomagają dzieci w rozwoju psychoruchowym, zmarnowane zostaną skarby, którymi są obdarzone. Chociaż zadatki wrodzone rozwijają się także po okresach szczególnej wrażliwości, to dzieje się to wolniej i z mniejszymi efektami (...)."

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka