Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 625.03 kb
Stron: 2
Id: 3436

Muzyka w lesie i na polanie (Kącik Tęczowej Muzyki)

Monika Wyrwa-Kluza   Magazyn specjalny 2013

Wstało ciepłe słońce (muz. M. Kluza, sł. M. Wyrwa-Kluza) Wstało ciepłe słońce, skaczą już zające. Sarenki biegają, pszczółki miodek dają. Motyle latają z kwiatka na kwiatek. W zbożu już rośnie piękny bławatek. Motyle latają z kwiatka na kwiatek. W zbożu już rośnie piękny bławatek. Na drzewach liści... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

cykl Kącik Tęczowej Muzykilatomuzyka

Więcej z działu

Muzyka i śpiew, pląsy i taniec

Więcej z tego numeru

Magazyn specjalny 2013

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje zabaw i piosenek związanych z wyprawami do lasu - przydadzą się podczas zajęć przypominających wakacyjne przygody!

Podkłady muzyczne do zaproponowanych w artykule piosenek i zabaw Autorzy udostępniają na swojej stronie internetowej: www.teczowamuzyka.pl!

Wstało ciepłe słońce (muz. M. Kluza, sł. M. Wyrwa-Kluza) Wstało ciepłe słońce, skaczą już zające. Sarenki biegają, pszczółki miodek dają. Motyle latają z kwiatka na kwiatek. W zbożu już rośnie piękny bławatek. Motyle latają z kwiatka na kwiatek. W zbożu już rośnie piękny bławatek. Na drzewach liście szumią wesoło. Przyszło już lato, wszędzie kolorowo.
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz