Muzyczne bajeczki (Kącik Tęczowej Muzyki)

Elżbieta Kaczmarska, Mateusz Kluza, Monika Wyrwa-Kluza   Listopad 2012

Artykuł stanowi gotowe do wykorzystania w pracy z dziećmi narzędzie. Znajdziemy w nim: słowa autorskich piosenek „Hej pada, pada deszczyk”, „Deszczowy rock&roll”, „Kołysanka” oraz „Piosenka mikołajkowa” (wraz z zapisem nutowym i propozycjami... więcej
Pobierz

Więcej z tego numeru

Listopad 2012

Teraz popularne

Ostatnio pobierane

• słowa autorskich piosenek „Hej pada, pada deszczyk”, „Deszczowy rock&roll”, „Kołysanka” oraz „Piosenka mikołajkowa” (wraz z zapisem nutowym i propozycjami zabaw im towarzyszącymi, w tym grą na instrumentach);
  • opowiadanie „Bajka o kolorze śliwki” opracowane przez M. Kluzę wraz z propozycjami zabaw i wykonania pracy plastycznej oraz „Bajkę o Reniferku, który stał się pomocnikiem Świętego Mikołaja” autorstwa D. Skinder;
  • opis autorskiego „Tańca parasoli” do muzyki J. Straussa oraz „Tańca z dzwoneczkami” do utworu A. Vivaldiego.

Podkłady muzyczne do zaproponowanych w artykule piosenek i zabaw Autorzy udostępniają na swojej stronie internetowej: www.teczowamuzyka.pl!