Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 1427.77 kb
Id: 8360

Mutyzm wybiórczy. Gdy dziecko nie mówi w przedszkolu

Anna Policht-Jaruga   Lipiec-sierpień 2019

"Pracując z grupą dzieci przedszkolnych, nauczyciel ma do czynienia z rozmaitymi osobowościami, wachlarzem temperamentów, najróżniejszym zestawem zachowań. Małe dzieci, przychodząc do placówki, reprezentują różne osobowości. Pedagog ma z nimi współpracować, modelując i wydobywając z podopiecznych ic... więcej
Pobierz Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (6.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

mutyzmrozwój językowymowaemocje

Więcej z działu

Rozwój mowy

Więcej z tego numeru

Lipiec-sierpień 2019

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

"Pracując z grupą dzieci przedszkolnych, nauczyciel ma do czynienia z rozmaitymi osobowościami, wachlarzem temperamentów, najróżniejszym zestawem zachowań. Małe dzieci, przychodząc do placówki, reprezentują różne osobowości. Pedagog ma z nimi współpracować, modelując i wydobywając z podopiecznych ich najlepsze cechy. Wśród otwartych, radosnych czy głośnych trzy- lub czterolatków trafiają się dzieci ciche, nieśmiałe czy wręcz wycofane. Na szczególną uwagę zasługują te osoby, których nie słyszymy (...)."
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz