Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Mój przyjaciel i ja (scenariusz zajęć dla 5-, 6-latków)

Agata Bartelik   Magazyn specjalny 2015

Cel ogólny: ● wspieranie rozwoju społecznego dzieci i kształtowanie gotowości do wchodzenia w interakcje z rówieśnikami. Cele szczegółowe: ● doskonalenie rozumienia znaczenia pojęcia „przyjaźń” i podkreślenie jej wartości w życiu człowieka; ● kształtowanie umiejętności rozpoznawania nastrojów u ... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 1
Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Więcej z działu

Umiejętności społeczne

Więcej z tego numeru

Magazyn specjalny 2015

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Scenariuszowi towarzyszą gotowe pomoce dydaktyczne:
  • fotografie dziecięcych twarzy do zabawy doskonalącej umiejętność rozpoznawania emocji – znajdziesz je TU;
  • fotografie przedstawiające bawiące się dzieci – TU.
Cel ogólny: ● wspieranie rozwoju społecznego dzieci i kształtowanie gotowości do wchodzenia w interakcje z rówieśnikami. Cele szczegółowe: ● doskonalenie rozumienia znaczenia pojęcia „przyjaźń” i podkreślenie jej wartości w życiu człowieka; ● kształtowanie umiejętności rozpoznawania nastrojów u innych i właściwego reagowania na nie.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!