Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 809.92 kb
Id: 9859

Mobbing w pracy nauczyciela. Jak go rozpoznać i jak się przed nim bronić?

Dariusz Skrzyński   Kwiecień 2021

"Mobbing to zjawisko polegające na prześladowaniu, poniżaniu i szykanowaniu danej osoby. Jest trudnym problemem do jednoznacznego rozpoznania. Nękany nauczyciel często nie jest w stanie stwierdzić, czy określona sytuacja jest wynikiem działań mobbingowych, czy też skutkiem innych zdarzeń (np. dyskry... więcej
Pobierz Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (11.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

dyrektornauczycielprawoprawo oświatowemobbing

Więcej z działu

Kącik eksperta

Więcej z tego numeru

Kwiecień 2021

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

"Mobbing to zjawisko polegające na prześladowaniu, poniżaniu i szykanowaniu danej osoby. Jest trudnym problemem do jednoznacznego rozpoznania. Nękany nauczyciel często nie jest w stanie stwierdzić, czy określona sytuacja jest wynikiem działań mobbingowych, czy też skutkiem innych zdarzeń (np. dyskryminacji). Sprawdź, jakie zachowania w przedszkolu będą mobbingiem, jak je dokumentować i jakie prawa ma nauczyciel. (...)"
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz