Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Mobbing w pracy nauczyciela. Jak go rozpoznać i jak się przed nim bronić?

Dariusz Skrzyński   Kwiecień 2021

"Mobbing to zjawisko polegające na prześladowaniu, poniżaniu i szykanowaniu danej osoby. Jest trudnym problemem do jednoznacznego rozpoznania. Nękany nauczyciel często nie jest w stanie stwierdzić, czy określona sytuacja jest wynikiem działań mobbingowych, czy też skutkiem innych zdarzeń (np. dyskry... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (11.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z działu

Kącik eksperta

Więcej z tego numeru

Kwiecień 2021

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"Mobbing to zjawisko polegające na prześladowaniu, poniżaniu i szykanowaniu danej osoby. Jest trudnym problemem do jednoznacznego rozpoznania. Nękany nauczyciel często nie jest w stanie stwierdzić, czy określona sytuacja jest wynikiem działań mobbingowych, czy też skutkiem innych zdarzeń (np. dyskryminacji). Sprawdź, jakie zachowania w przedszkolu będą mobbingiem, jak je dokumentować i jakie prawa ma nauczyciel. (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się