Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 486.09 kb
Stron: 2
Id: 1518

Miłość jest w nas (Program Edukacyjny Wartości Życia)

Maria Jaśkiewicz   Listopad 2011

Nauczyciele, psycholodzy, socjolodzy zwracają uwagę na potrzebę pomocy dziecku i jego rodzicom. Pęd życia, wymogi cywilizacyjne, frustracje i stresy dorosłych powodują, że dzieci są pozostawiane samym sobie, bez poczucia bezpieczeństwa, bez prawidłowych wzorców, autorytetów, ale za to ... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

pięciolatekProgram Edukacyjny Wartości Życiascenariusz zajęćsześciolatekwartościwychowanie

Więcej z działu

Rozwój moralny i wychowanie

Więcej z tego numeru

Listopad 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Nauczyciele, psycholodzy, socjolodzy zwracają uwagę na potrzebę pomocy dziecku i jego rodzicom. Pęd życia, wymogi cywilizacyjne, frustracje i stresy dorosłych powodują, że dzieci są pozostawiane samym sobie, bez poczucia bezpieczeństwa, bez prawidłowych wzorców, autorytetów, ale za to w świecie internetowej fikcji.


W artykule przeczytamy o tym, czym jest miłość oraz dowiemy się, jak ważne jest kształtowanie postaw prospołecznych. Część artykułu stanowi scenariusz sytuacji edukacyjnej przeprowadzonej w grupie dzieci pięcio-, sześcioletnich „Miłość jest w nas”.

 

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz