Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Migrujący przedszkolak. Część pierwsza. Dziecko

Hanna M. Górna   Wrzesień 2020

"(...) Nauczyciele wychowania przedszkolnego coraz częściej witają w swoich grupach dzieci z innych kręgów kulturowych, mówiące (również) w języku innym niż polski. Dzieci migrujące. Wśród nich są dzieci powracające, które wraz ze swoimi rodzicami przyjeżdżają do Polski – kraju pochodzenia rodziców.... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (6.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z działu

O dziecięcych problemach

Więcej z tego numeru

Wrzesień 2020

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"(...) Nauczyciele wychowania przedszkolnego coraz częściej witają w swoich grupach dzieci z innych kręgów kulturowych, mówiące (również) w języku innym niż polski. Dzieci migrujące. Wśród nich są dzieci powracające, które wraz ze swoimi rodzicami przyjeżdżają do Polski – kraju pochodzenia rodziców. Dzieci powracające najczęściej urodziły się poza Polską lub też wyjechały z niej, będąc bardzo małe. Druga grupa to dzieci cudzoziemskie, które wraz z rodzicami cudzoziemcami do Polski imigrowały.(...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się