Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Migrujący przedszkolak. Część druga. Rodzina

Hanna M. Górna   Październik 2020

"Specyfika funkcjonowania rodziny na emigracji to temat-rzeka. Nie da się go zamknąć w żadnym tekście. Jest tak złożony, jak złożona i wielowymiarowa jest sama migracja. Dlatego w niniejszym artykule pochylamy się przede wszystkim nad kwestiami najważniejszymi w kontekście pracy nauczyciela przedszk... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (6.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z tego numeru

Październik 2020

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"Specyfika funkcjonowania rodziny na emigracji to temat-rzeka. Nie da się go zamknąć w żadnym tekście. Jest tak złożony, jak złożona i wielowymiarowa jest sama migracja. Dlatego w niniejszym artykule pochylamy się przede wszystkim nad kwestiami najważniejszymi w kontekście pracy nauczyciela przedszkolnego. A co jest najważniejsze? Wierzę, że świadomość. Świadomość starań drugiego człowieka. Jego zwycięstw i potknięć. Świadomość szans i strat. Świadomość, że mały gest może być wielkim darem. Świadomość, że moja postawa – nauczyciela, człowieka – barwi świat rodzinie migrującej. Może być kolorowo, ale może też razić szarością. (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka