Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Metodyka wprowadzania piosenki do nauki na pamięć

Ewa Zielińska    Październik 2020

"(...) Śpiewając piosenki, dzieci dostrzegają ich nastrój, rytm, linię melodyczną i tempo, a tym samym wzbogacają swój świat doznań i uczuć. Śpiew zarówno indywidualny, jak i zespołowy wpływa na rozwój fizyczny, dotlenia organizm, rozwija system nerwowy i wzmacnia aparat głosowy. Dzieci w wieku prze... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (11.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z tego numeru

Październik 2020

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"(...) Śpiewając piosenki, dzieci dostrzegają ich nastrój, rytm, linię melodyczną i tempo, a tym samym wzbogacają swój świat doznań i uczuć. Śpiew zarówno indywidualny, jak i zespołowy wpływa na rozwój fizyczny, dotlenia organizm, rozwija system nerwowy i wzmacnia aparat głosowy. Dzieci w wieku przedszkolnym chętnie śpiewają, ale ich śpiew brzmi fałszywie. Przyczyną tego jest przede wszystkim niedostateczny rozwój aparatu głosowego. (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka