Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 366.73 kb
Id: 1451

Metoda KLANZY

Zofia Zaorska   Październik 2011

KLANZA to skrót nazwy KLub Animatorów ZAbawy. Klub ten powstał 21 lat temu w Lublinie. Byłam jego założycielem, ponieważ zauroczyły mniezajęcia z pedagogiki zabawy prowadzone w trakcie warsztatów w Austrii. Znalazłam się tam w zupełnie obcej grupie, na dodatek ze słabą znajomośc... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (1.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

KLANZAmetody aktywnemuzykazabawa

Więcej z działu

Systemy pedagogiczne, koncepcje edukacyjne, nowatorskie metody...

Więcej z tego numeru

Październik 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

KLANZA to skrót nazwy KLub Animatorów ZAbawy. Klub ten powstał 21 lat temu w Lublinie. Byłam jego założycielem, ponieważ zauroczyły mniezajęcia z pedagogiki zabawy prowadzone w trakcie warsztatów w Austrii. Znalazłam się tam w zupełnie obcej grupie, na dodatek ze słabą znajomością języka, i bardzo szybko zapomniałam o towarzyszącym mi stresie. Był to efekt metod ułatwiających pracę w grupie, mobilizujących do kontaktów, wymiany gestów i słów, wciągających w proces grupowy lekko i przyjaźnie. Bez strachu przed rywalizacją i oceną potrafiłam się bawić i uczyć z przyjemnością.


W artykule omówiono zasady metody KLANZA.

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz