Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 4410.48 kb
Id: 6399

Matka Natura drzwi przed nami uchyli, zaprosi nas na wizytę do świata motyli [PNP - dzieci starsze]

Zespół redakcyjny PNP   Maj 2017

Cele ogólne: rozwijanie zainteresowania przedszkolaków otaczającym światem i przyrodą; zapoznanie dzieci z nazwami i wyglądem wybranych motyli; wzbogacanie wiedzy starszaków na temat motyli, ich cyklu życiowego i środowiska życia; stymulowanie lewej półkuli mózgowej (układanie sekwencji, szeregów)... więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 5 Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

edukacja czytelniczaedukacja matematycznaedukacja przyrodniczaekologiapięciolatekscenariusz zajęćsześciolatekbliżej pieska

Więcej z działu

Przewodnik Nauczyciela Przedszkola

Więcej z tego numeru

Maj 2017

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na czerwiec.

Materiał stanowi część Przewodnika Nauczyciela Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik Nauczyciela Przedszkola i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele ogólne: rozwijanie zainteresowania przedszkolaków otaczającym światem i przyrodą; zapoznanie dzieci z nazwami i wyglądem wybranych motyli; wzbogacanie wiedzy starszaków na temat motyli, ich cyklu życiowego i środowiska życia; stymulowanie lewej półkuli mózgowej (układanie sekwencji, szeregów); doskonalenie umiejętności matematycznych i umiejętności logicznego myślenia dzieci; kształtowanie kompetencji czytelniczych i stwarzanie przedszkolakom okazji do kontaktu z literaturą; stwarzanie dzieciom okazji do swobodnej ekspresji ruchowej przy muzyce; rozwijanie sprawności manualnej starszaków.
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz