Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Matematyczny Kącik Pani Zuzi. Punkt widzenia drugiej osoby

Zuzanna Jastrzebska-Krajewska   Grudzień 2022

Ten kącik różni się znacząco od innych. A wszystko dlatego, że postanowiłam nie brać na warsztat całego obszaru edukacji matematycznej, ale ograniczyć się wyłącznie do bardzo trudnego i równie ważnego etapu wchodzącego w skład kształtującej się orientacji w przestrzeni przedszkolaka. M... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (4.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 1
Pliki umieszczone są do osobnego pobrania
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp on-line do ponad 1700 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z tego numeru

Grudzień 2022

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Ten kącik różni się znacząco od innych. A wszystko dlatego, że postanowiłam nie brać na warsztat całego obszaru edukacji matematycznej, ale ograniczyć się wyłącznie do bardzo trudnego i równie ważnego etapu wchodzącego w skład kształtującej się orientacji w przestrzeni przedszkolaka. Mowa o punkcie widzenia drugiej osoby.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Punkt widzenia drugiej osoby - wersja wokalna (PD, mp3)

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!