Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Marte Meo. Metoda wspierania rozwoju

Ewa Schwarzbach, Helena Korman   Lipiec-sierpień 2019

"Marte Meo (inaczej „osiągnąć coś własnymi siłami”) to metoda, która polega na dokładnej analizie krótkich klipów filmowych. Maria Aarts, dyrektorka i założycielka Marte Meo International w Eindhoven w Holandii, opracowała ją w latach 80. ubiegłego wieku. Obecnie ma ona zastosowanie w 42 krajach, a ... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 1700 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Zobacz również

rozwój dzieckawychowanie

Więcej z tego numeru

Lipiec-sierpień 2019

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"Marte Meo (inaczej „osiągnąć coś własnymi siłami”) to metoda, która polega na dokładnej analizie krótkich klipów filmowych. Maria Aarts, dyrektorka i założycielka Marte Meo International w Eindhoven w Holandii, opracowała ją w latach 80. ubiegłego wieku. Obecnie ma ona zastosowanie w 42 krajach, a od roku 2016 również w Polsce. Maria Aarts dokonała dokładnej oceny setek klipów filmowych z dobrze emocjonalnie rozwiniętymi dziećmi i odkryła, czego dzieci te potrzebują do prawidłowego rozwoju, oraz jakie kompetencje/umiejętności są niezbędne np. do zawierania przyjaźni, radzenia sobie z niepowodzeniami (...)."

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się