Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Dołącz do grona prenumeratorów i wybierz prezent. Poznaj szczegóły promocji: zobacz
Typ: pdf
Wielkość: 642.79 kb
Id: 8356

Marte Meo. Metoda wspierania rozwoju

Helena Korman   Lipiec-sierpień 2019

"Marte Meo (inaczej „osiągnąć coś własnymi siłami”) to metoda, która polega na dokładnej analizie krótkich klipów filmowych. Maria Aarts, dyrektorka i założycielka Marte Meo International w Eindhoven w Holandii, opracowała ją w latach 80. ubiegłego wieku. Obecnie ma ona zastosowanie w 42 krajach, a ... więcej
Pobierz
Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

rozwój dzieckawychowanie

Więcej z działu

Systemy pedagogiczne, koncepcje edukacyjne, nowatorskie metody...

Więcej z tego numeru

Lipiec-sierpień 2019

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

"Marte Meo (inaczej „osiągnąć coś własnymi siłami”) to metoda, która polega na dokładnej analizie krótkich klipów filmowych. Maria Aarts, dyrektorka i założycielka Marte Meo International w Eindhoven w Holandii, opracowała ją w latach 80. ubiegłego wieku. Obecnie ma ona zastosowanie w 42 krajach, a od roku 2016 również w Polsce. Maria Aarts dokonała dokładnej oceny setek klipów filmowych z dobrze emocjonalnie rozwiniętymi dziećmi i odkryła, czego dzieci te potrzebują do prawidłowego rozwoju, oraz jakie kompetencje/umiejętności są niezbędne np. do zawierania przyjaźni, radzenia sobie z niepowodzeniami (...)."

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!