Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 790.9 kb
Stron: 4
Id: 84

Mamo, ja też chcę być fit!

Agnieszka Pasternak    Listopad 2010

Czy przedszkolak wie, co to znaczy być fit? Jeśli nie, prędzej czy później – zaintrygowany nowym słowem – z pewnością zwróci się do rodziców lub Pani w przedszkolu z prośbą o pomoc w rozwikłaniu tej zagadki. Z treści artykułu dowiemy się m.in., co świadczy o tym,... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

zdrowiezdrowe odżywianie

Więcej z działu

Zdrowie i sprawność fizyczna

Więcej z tego numeru

Listopad 2010

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Czy przedszkolak wie, co to znaczy być fit? Jeśli nie, prędzej czy później – zaintrygowany nowym słowem – z pewnością zwróci się do rodziców lub Pani w przedszkolu z prośbą o pomoc w rozwikłaniu tej zagadki.


Z treści artykułu dowiemy się m.in., co świadczy o tym, że ktoś jest fit oraz co robić, by „być w formie”. Poznamy zasady prawidłowego odżywiania się istotne dla rozwoju dziecka oraz najczęstsze przyczyny otyłości. Ponadto przeczytamy o wpływie sposobu odżywiania na samopoczucie i zachowanie dziecka oraz o tym, w jaki sposób kształtować świadomość dziecka dotyczącą zdrowego trybu życia.