Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
Typ: pdf
Wielkość: 632.07 kb
Stron: 2
Id: 1770

Mali Indianie

Patrycja Fater   Marzec 2012

Projekt edukacyjny jest okazją do dostarczenia dzieciom przedszkolnym niesamowitych przeżyć i wrażeń, gdyż daje szansę rozwoju własnej osobowości i odkrycia, jakie maluch ma predyspozycje. Tak było w przypadku zorganizowanego w Akademii Dwujęzycznej „Little Krasnoludki” w Pabianicach pro... więcej
Pobierz Ten plik można pobrać za pomocą SMS (1.23 PLN brutto) lub za pomocą pobrań.

Zobacz również

języki obcemetoda projektówmetody aktywnescenariusz zajęć

Więcej w podobnej tematyce znajdziesz klikając w jeden z tagów
lub skorzystaj z wyszukiwarki

Więcej z działu

Systemy pedagogiczne, koncepcje edukacyjne, nowatorskie metody...

Więcej z tego numeru

Marzec 2012

Projekt edukacyjny jest okazją do dostarczenia dzieciom przedszkolnym niesamowitych przeżyć i wrażeń, gdyż daje szansę rozwoju własnej osobowości i odkrycia, jakie maluch ma predyspozycje. Tak było w przypadku zorganizowanego w Akademii Dwujęzycznej „Little Krasnoludki” w Pabianicach projektu edukacyjnego pod nazwą „Mali Indianie”, którego zasadniczym celem było poznanie zwyczajów i obyczajów Indian oraz uwrażliwienie na kontakt z przyrodą i zwierzętami (konie). Projekt miał twórczy i aktywny charakter. Zajęcia wprowadzały również słownictwo z zakresu języka angielskiego, używanego na co dzień w prostych sytuacjach życia przedszkolnego.


W swoim tekście Autorka opisała kolejne etapy realizacji projektu, uzupełniając je o przykłady konkretnych zabaw związanych z realizowanym tematem.