Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 632.07 kb
Stron: 2
Id: 1770

Mali Indianie

Patrycja Fater   Marzec 2012

Projekt edukacyjny jest okazją do dostarczenia dzieciom przedszkolnym niesamowitych przeżyć i wrażeń, gdyż daje szansę rozwoju własnej osobowości i odkrycia, jakie maluch ma predyspozycje. Tak było w przypadku zorganizowanego w Akademii Dwujęzycznej „Little Krasnoludki” w Pabianicach pro... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (1.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

języki obcemetoda projektówmetody aktywnescenariusz zajęć

Więcej z działu

Systemy pedagogiczne, koncepcje edukacyjne, nowatorskie metody...

Więcej z tego numeru

Marzec 2012

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Projekt edukacyjny jest okazją do dostarczenia dzieciom przedszkolnym niesamowitych przeżyć i wrażeń, gdyż daje szansę rozwoju własnej osobowości i odkrycia, jakie maluch ma predyspozycje. Tak było w przypadku zorganizowanego w Akademii Dwujęzycznej „Little Krasnoludki” w Pabianicach projektu edukacyjnego pod nazwą „Mali Indianie”, którego zasadniczym celem było poznanie zwyczajów i obyczajów Indian oraz uwrażliwienie na kontakt z przyrodą i zwierzętami (konie). Projekt miał twórczy i aktywny charakter. Zajęcia wprowadzały również słownictwo z zakresu języka angielskiego, używanego na co dzień w prostych sytuacjach życia przedszkolnego.


W swoim tekście Autorka opisała kolejne etapy realizacji projektu, uzupełniając je o przykłady konkretnych zabaw związanych z realizowanym tematem.

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz