Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Mali i duzi przyjaciele (Kącik muzyczny)

Maria Tomaszewska   Luty 2011

17 lutego jest obchodzony Światowy Dzień Kota (World Cats Day). Poza integracją miłośników kotów, święto ma na celu uwrażliwienie ludzi na los bezdomnych zwierząt. Aby przybliżyć najmłodszym kocie zwyczaje, proponujemy w lutowym „Kąciku muzycznym” poniższe zabawy. ... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z tego numeru

Luty 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

17 lutego jest obchodzony Światowy Dzień Kota (World Cats Day). Poza integracją miłośników kotów, święto ma na celu uwrażliwienie ludzi na los bezdomnych zwierząt. Aby przybliżyć najmłodszym kocie zwyczaje, proponujemy w lutowym „Kąciku muzycznym” poniższe zabawy.

 

(…) Luty to miesiąc, w którym nie tylko koty mają swoje święto. To także czas, gdy za oknami wciąż króluje zima. Zapraszamy do zapoznania się z historią znikających bałwanków.

  • angielska piosenka dziecięca Piątka bałwanków, pobierz mp3

Podkłady muzyczne do zaproponowanych w artykule piosenek i zabaw
Autorka udostępnia na swojej stronie internetowej: www.edumuz.pl

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!