Mali i duzi przyjaciele (Kącik muzyczny)

Maria Tomaszewska   Luty 2011

17 lutego jest obchodzony Światowy Dzień Kota (World Cats Day). Poza integracją miłośników kotów, święto ma na celu uwrażliwienie ludzi na los bezdomnych zwierząt. Aby przybliżyć najmłodszym kocie zwyczaje, proponujemy w lutowym „Kąciku muzycznym” poniższe zabawy. ... więcej
Pobierz

Więcej z tego numeru

Luty 2011

Teraz popularne

Ostatnio pobierane

(…) Luty to miesiąc, w którym nie tylko koty mają swoje święto. To także czas, gdy za oknami wciąż króluje zima. Zapraszamy do zapoznania się z historią znikających bałwanków.

• angielska piosenka dziecięca Piątka bałwanków, pobierz mp3

Podkłady muzyczne do zaproponowanych w artykule piosenek i zabaw
Autorka udostępnia na swojej stronie internetowej: www.edumuz.pl