Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

Kiosk


Uzyskaj dostęp do ponad 2000 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku. Już od 18 zł miesięcznie.

Litery i piosenki lub wierszyki (Metoda Dobrego Startu Marty Bogdanowicz)

Marta Bogdanowicz, Aneta Wojnarowska   Czerwiec 2011

„Litery i piosenki lub wierszyki” to jedna z trzech podstawowych wersji Metody Dobrego Startu Marty Bogdanowicz. Jest ona przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat. Programy należące do tej wersji to: Od piosenki do literki – część 1 i część 2, Od wierszyka do literki, Od wie... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z tego numeru

Czerwiec 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

„Litery i piosenki lub wierszyki” to jedna z trzech podstawowych wersji Metody Dobrego Startu Marty Bogdanowicz. Jest ona przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat.
Programy należące do tej wersji to: Od piosenki do literki – część 1 i część 2, Od wierszyka do literki, Od wierszyka do literki, dwuznaku i zmiękczenia oraz Piosenki na literki. Zostały one przygotowane z myślą o uczniach początkowych klas szkoły podstawowej, aby pomóc im w opanowaniu pisania liter. Przeznaczone są również dla uczniów mających trudności z nauką czytania i pisania, w tym przede wszystkim dla dzieci ryzyka dysleksji oraz starszych uczniów ze zdiagnozowaną dysleksją, dysortografią i dysgrafią.


W artykule opisano szczegółowo wskazane powyżej programy oraz książki i płyty im towarzyszące.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka