Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 886.12 kb
Stron: 3
Id: 962

Litery i piosenki lub wierszyki (Metoda Dobrego Startu Marty Bogdanowicz)

Aneta Wojnarowska   Czerwiec 2011

„Litery i piosenki lub wierszyki” to jedna z trzech podstawowych wersji Metody Dobrego Startu Marty Bogdanowicz. Jest ona przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat. Programy należące do tej wersji to: Od piosenki do literki – część 1 i część 2, Od wierszyka do literki, Od wie... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

cykl Metoda Dobrego Startu Marty Bogdanowiczdysleksjakształcenie zintegrowaneMetoda Dobrego Startunauka czytanianauka pisaniasześciolatekczytanie globalneedukacja czytelnicza

Więcej z działu

Systemy pedagogiczne, koncepcje edukacyjne, nowatorskie metody...

Więcej z tego numeru

Czerwiec 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

„Litery i piosenki lub wierszyki” to jedna z trzech podstawowych wersji Metody Dobrego Startu Marty Bogdanowicz. Jest ona przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat.
Programy należące do tej wersji to: Od piosenki do literki – część 1 i część 2, Od wierszyka do literki, Od wierszyka do literki, dwuznaku i zmiękczenia oraz Piosenki na literki. Zostały one przygotowane z myślą o uczniach początkowych klas szkoły podstawowej, aby pomóc im w opanowaniu pisania liter. Przeznaczone są również dla uczniów mających trudności z nauką czytania i pisania, w tym przede wszystkim dla dzieci ryzyka dysleksji oraz starszych uczniów ze zdiagnozowaną dysleksją, dysortografią i dysgrafią.


W artykule opisano szczegółowo wskazane powyżej programy oraz książki i płyty im towarzyszące.

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz