Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 417.42 kb
Stron: 2
Id: 1426

List sponsorski

Anna Jankowska   Wrzesień 2011

Każdy dyrektor placówki przedszkolnej staje kiedyś przed problemem konieczności pozyskania funduszy na dofinansowanie organizacji jakiegoś wydarzenia. Jak to zrobić szybko i skutecznie? Oto kilka rad. Artykuł zawiera porady dotyczące sposobu przygotowania tzw. listu sponsorskiego. Wskazuje... więcej
Pobierz

Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (1.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

dyrektormenadżerpromocjaśrodowisko lokalnecykl Jak się pokazać?

Więcej z działu

Zarządzanie placówką edukacyjną

Więcej z tego numeru

Wrzesień 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Każdy dyrektor placówki przedszkolnej staje kiedyś przed problemem konieczności pozyskania funduszy na dofinansowanie organizacji jakiegoś wydarzenia. Jak to zrobić szybko i skutecznie? Oto kilka rad.


Artykuł zawiera porady dotyczące sposobu przygotowania tzw. listu sponsorskiego. Wskazuje, co list powinien zawierać i jaka powinna być jego treść. Uzupełnienie treści stanowi wzór listu sponsorskiego.
 

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!