Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

Kiosk


Uzyskaj dostęp do ponad 2000 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku. Już od 18 zł miesięcznie.

Łatwe wzory i piosenki lub wierszyki (Metoda Dobrego Startu Marty Bogdanowicz)

Marta Bogdanowicz, Aneta Wojnarowska   Kwiecień 2011

W ciągu czterdziestu lat pracy nad rozwijaniem Metody Dobrego Startu powstały trzy podstawowe jej wersje (warianty). W każdej z nich znajdują się propozycje różnych programów do wyboru nauczyciela. Do każdego programu zostały opublikowane materiały zarówno dla dziecka, jak i nau... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z tego numeru

Kwiecień 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

W ciągu czterdziestu lat pracy nad rozwijaniem Metody Dobrego Startu powstały trzy podstawowe jej wersje (warianty). W każdej z nich znajdują się propozycje różnych programów do wyboru nauczyciela. Do każdego programu zostały opublikowane materiały zarówno dla dziecka, jak i nauczyciela – podręcznik i teczki: ze wzorami, ilustracjami do piosenek, kartami ćwiczeń, naklejkami oraz płyty z nagraniami piosenek.


W artykule opisano następujące wersje i programy Metody Dobrego Startu:
1. „Łatwe wzory i piosenki lub wierszyki” (dla dzieci 2-5-letnich). Programy: Piosenki do rysowania; Od słowa do zdania, od zdania do tekstu. Wspomaganie rozwoju dzieci zwłaszcza z opóźnionym rozwojem mowy i wadą słuchu; Od wierszyka do rysunku dla dzieci 3-, 4-letnich; Od wierszyka do rysunku dla dzieci 5-letnich.
2. „Wzory literopodobne i piosenki lub wierszyki” (dla dzieci 5-6-letnich). Materiały do opracowania scenariuszy zajęć znajdują się w publikacjach: Metoda Dobrego Startu w pracy z dzieckiem w wieku od 5 do 10 lat; Metoda Dobrego Startu.
3. „Litery i piosenki lub wierszyki” (dla dzieci 6-10-letnich). Programy:
Od piosenki do literki – część 1 i część 2; Od wierszyka do literki; Od wierszyka do literki, dwuznaku i zmiękczenia; Piosenki na literki.

 

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka