Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kwiat na Dzień Babci • Bałwanek

Katarzyna Michalec   Styczeń 2012

21 stycznia obchodzimy Dzień Babci. W tym dniu składamy wszystkim babciom życzenia, do których możemy dołączyć upominek w postaci własnoręcznie wykonanego kwiatu. (…) Zimą wszyscy lubimy rzucać śnieżkami czy zjeżdżać z górki na sankach. Najbardziej chyba jednak lubimy lepić bał... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (1.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z działu

Różne formy plastyczne

Więcej z tego numeru

Styczeń 2012

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

21 stycznia obchodzimy Dzień Babci. W tym dniu składamy wszystkim babciom życzenia, do których możemy dołączyć upominek w postaci własnoręcznie wykonanego kwiatu.
(…) Zimą wszyscy lubimy rzucać śnieżkami czy zjeżdżać z górki na sankach. Najbardziej chyba jednak lubimy lepić bałwana. Niestety, nasz śniegowy przyjaciel szybko topnieje lub zostaje zniszczony przez inne dzieci i krótko ozdabia nasze podwórka. Aby dłużej cieszyć się bałwankiem, wykonamy go z waty. W ten sposób może nam towarzyszyć całą zimę. A nawet dłużej.
 

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!