Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 833.13 kb
Stron: 4
Id: 3624

Królewna Śnieżka – scenariusz przedstawienia

Danuta Andrzejewska   Październik 2013

Fragment scenariusza przedstawienia: ● Wiersz „Dzień dobry” (mówi wybrane dziecko lub podział na role): Dzień dobry, to uśmiech od dzieci. Dzień dobry, to chlebek i sól. Dzień dobry, to kwiatów bukiecik. Radosny wita was chór. I witamy wszystkich tak. ● Wiersz „Teatr” (mówi narrator): Jest taki dom... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

pięciolatekprzedstawienieteatrwspółpraca z rodzicami

Więcej z działu

Dziecko widzem i aktorem

Więcej z tego numeru

Październik 2013

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Scenariusz przedstawienia o Królewnie Śnieżce, do realizacji z dziećmi pięcioletnimi, przy współudziale rodziców.

Zawarto w nim następujące cele:
  • wzmacnianie więzi emocjonalnych z rodzicami;
  • zachęcanie rodziców do czynnego uczestnictwa w życiu przedszkola;
  • wspieranie i pogłębianie zdolności twórczych dzieci;
  • promocja i umacnianie pozytywnego wizerunku placówki w środowisku lokalnym.
Znakomita okazja do realizacji zadań związanych ze współpracą z rodzicami!
Fragment scenariusza przedstawienia: ● Wiersz „Dzień dobry” (mówi wybrane dziecko lub podział na role): Dzień dobry, to uśmiech od dzieci. Dzień dobry, to chlebek i sól. Dzień dobry, to kwiatów bukiecik. Radosny wita was chór. I witamy wszystkich tak. ● Wiersz „Teatr” (mówi narrator): Jest taki dom zaczarowany, gdzie są kurtyna i falbany. Gdy kurtyna idzie w górę, to witamy widzów chórem. To teatr, aktorzy na scenie. To teatr, trwa przedstawienie. Czerwony Kapturek i Śnieżka, tysiąc bajek tutaj mieszka. Są muzycy i śpiewacy, i aktorzy sławni tacy. To teatr, bajeczki i baśnie. To teatr, to teatr jest właśnie. ● Narrator – rodzic: Na skale stoi zamek, a kto w tym zamku mieszka? Król wdowiec, zła królowa i córka – Śnieżka. Królewna, dziewczę śliczne, król przystojny, choć nie młody. Królowa – zła i dumna niezwykłej urody. Przed lustrem czarodziejskim, co dnia królowa staje I odpowiedzi pewna pytanie zadaje: ● Królowa – rodzic: Lustro czarodziejskie, powiedzże mi przecie, kto jest najpiękniejszy w świecie?
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz