Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 831.14 kb
Id: 9698

Kreatywny nauczyciel – kreatywny uczeń. Jak rozwijać własną twórczość?

Agnieszka Wentrych   Luty 2021

"W pracy nauczyciela aktywność twórcza wydaje się wręcz nieodzownym elementem działania. Dobry nauczyciel to nauczyciel kreatywny. W jaki zatem sposób rozwijać własną twórczość? Twórczość jest jednym z przejawów inteligencji, zdolności. Jest wyjątkowym środkiem do wyrażania siebie, i to nie tylko w... więcej
Pobierz Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

kreatywnośćnauczycielrozwój osobistytwórcze myślenietwórczość

Więcej z działu

Problemy nauczycieli

Więcej z tego numeru

Luty 2021

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

"W pracy nauczyciela aktywność twórcza wydaje się wręcz nieodzownym elementem działania. Dobry nauczyciel to nauczyciel kreatywny. W jaki zatem sposób rozwijać własną twórczość? Twórczość jest jednym z przejawów inteligencji, zdolności. Jest wyjątkowym środkiem do wyrażania siebie, i to nie tylko w chwili obecnej. Poprzez wytwory twórcze człowiek może zostawić po sobie indywidualny ślad, który może także służyć potomnym. Wyrazy twórczości czynią artystę niejako nieśmiertelnym i sprawiają, że może on oddziaływać na wrażliwość odbiorców nie tylko mu współczesnych, ale i tych w dalekiej nawet przyszłości. Zdolności twórcze są wreszcie narzędziem wspierającym osiąganie powodzenia, a nawet sukcesu w życiu zawodowym. I to niezależnie od dziedziny, jaką się zajmujemy. (...)"
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz