Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

Kiosk


Uzyskaj dostęp do ponad 2000 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku. Już od 18 zł miesięcznie.

Kreatywne warsztaty recyklingowe dla dzieci

Monika Borkowska-Szmit   Grudzień 2022

Warsztaty recyklingowe to zajęcia, które z jednej strony zwiększają wiedzę ekologiczną najmłodszych, a z drugiej są doskonałą zabawą rozwijającą ich motorykę. Aby były efektywne, warto rozpocząć je od krótkiego wprowadzenia. To doskonały pretekst, żeby dzieci poznały różne możli... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (4.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z działu

Różne formy plastyczne

Więcej z tego numeru

Grudzień 2022

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Warsztaty recyklingowe to zajęcia, które z jednej strony zwiększają wiedzę ekologiczną najmłodszych, a z drugiej są doskonałą zabawą rozwijającą ich motorykę. Aby były efektywne, warto rozpocząć je od krótkiego wprowadzenia. To doskonały pretekst, żeby dzieci poznały różne możliwości wykorzystania rzeczy, które na pierwszy rzut oka wydają się zupełnie niepotrzebne.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka