Konto pocztowe

Kinga Szczerba   Kwiecień 2011

Poczta elektroniczna niemal całkowicie wyparła tradycyjny sposób przesyłania wiadomości. Nie ma się jednak czemu dziwić: wysyłanie e-maili jest szybkie, proste, niezbyt kosztowne i nie wymaga stania w długich kolejkach na poczcie. Dzięki lekturze artykułu poznamy krótką historię e-m... więcej
Pobierz

Więcej z tego numeru

Kwiecień 2011

Teraz popularne

Ostatnio pobierane

Dzięki lekturze artykułu poznamy krótką historię e-maila, poznamy cechy dobrego konta e-mailowego, zasady tworzenia loginu i „mocnego” hasła oraz możliwości konfiguracji poczty.