Konstruowanie programów i prowadzenie zajęć dydaktyczno-wyrównawczych

zapytaj o cenę 12 631 04 10 wew. 103

Zamknięte

typ szkolenia

godzin dydaktycznych
Jak stworzyć warunki organizacyjne i metodyczne niezbędne do prowadzenia zajęć dydaktyczno-wyrównawczych z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym?

Cel szkolenia

Poznanie warunków organizacyjnych oraz wskazówek metodycznych niezbędnych do prowadzenia zajęć dydaktyczno-wyrównawczych z dziećmi wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Umiejętność organizowania i wspomagania rozwoju umysłowego dzieci przy ścisłej współpracy z rodzicami. Umiejętność konstruowania programów indywidualnych i prowadzenia zajęć dydaktyczno-wyrównawczych z dziećmi, w oparciu o przykładowe zabawy, zajęcia i sytuacje edukacyjne.

Przebieg szkolenia

1. Różnice indywidualne  w rozwoju umysłowym dzieci i korzystne ich  dopasowanie  procesu uczenia się do możliwości dzieci
  2. Warunki  organizacyjne  i wskazówki metodyczne niezbędne do prowadzenia zajęć dydaktyczno–wyrównawczych z dziećmi
  3. Współczesne koncepcje diagnozy
  4. Organizowanie wspomagania rozwoju umysłowego przy ścisłej współpracy z rodzicami
  5. Konstruowanie programów indywidualnych i prowadzenie zajęć dydaktyczno–wyrównawczych z dziećmi w oparciu o przykładowe zabawy, zajęcia i sytuacje edukacyjne.

Dodatkowe informacje

Zajęcia prowadzone w formie aktywnej w oparciu o autorski program Ewy Zielińskiej

Ustalenie z organizatorem terminu, miejsca oraz liczby uczestników szkolenia

Adresaci szkolenia