Learn how to teach - Twórcze i inspirujące zajęcia z języka angielskiego w przedszkolu

zapytaj o cenę 12 631 04 10 wew. 103

Zamknięte

typ szkolenia

godzin dydaktycznych

Cel szkolenia

Poznanie twórczych metod pracy na zajęciach językowych z małym dzieckiem. Przedstawienie atrakcyjnych zabaw, gier i projektów możliwych do zrealizowania na zajęciach językowych w przedszkolu. Zainspirowanie do stosowania różnorodnych form i technik pracy podczas zajęć z języka angielskiego. Wzbogacenie warsztatu pracy nauczyciela przedszkola.

Przebieg szkolenia

1. Zabawy ruchowe z językiem angielskim na każdą porę dnia.
  2. Metody wprowadzania nowego słownictwa obcojęzycznego.
  3. Zabawy utrwalające poznane słownictwo.
  4. Zabawy aktywizujące do mówienia w języku angielskim.
  5. Piosenka dobra na wszystko - piosenki na przywitanie, pożegnanie, okolicznościowe, porządkujące grupę.

II

1. Rozkład materiału na zajęciach językowych w ciągu roku - przykładowe możliwości realizowania danych bloków tematycznych - gry, zabawy, projekty.

Dodatkowe informacje

Materiały dydaktyczne zapewnione przez edukatora: skrypt szkolenia, przykładowe pomoce.

Płytę CD z piosenkami kupisz tutaj:

Ustalenie z organizatorem terminu, miejsca oraz liczby uczestników szkolenia.

CEBP 24.12 Sp. z o.o.
ul. Kwiatowa 3