Konkurs plastyczny dla dzieci z wrocławskich przedszkoli

Konkurs dodał(a) Justyna Jakl

Zapraszamy do udziały w konkursie plastycznym o tematyce patriotycznej dla dzieci z wrocławskich przedszkoli!

Regulamin konkursu o tematyce patriotycznej

„A na tej fladze jest biel i czerwień…”

1.Organizator:

Przedszkole nr 16 we Wrocławiu

ul. Wietrzna 50

2. Cele konkursu:

• promowanie twórczości dziecięcej,
  • kształtowanie postaw patriotycznych,
  • propagowanie wiedzy o tematyce patriotycznej,
  • zachęcanie do aktywności plastycznej oraz czerpania radości podczas działań plastycznych.

3. Uczestnicy  konkursu:

• dzieci 4-7 letnie z wrocławskich przedszkoli

4. Warunki uczestnictwa:

• Przedmiotem konkursu jest wykonanie flagi Polski
  • Praca konkursowa powinna spełniać następujące kryteria:
  • Temat pracy konkursowej- flaga Polski
  • Format pracy- dowolny
  • Technika- dowolna
  • Każda praca powinna zawierać metryczkę napisaną komputerowo (na odwrocie, w prawym dolnym rogu):
  • imię i nazwisko dziecka
  • wiek
  • dokładny adres placówki
  • imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego
  • adres e-mail, na który mają być wysłane dyplomy i podziękowania
  • Prace konkursowe należy przesłać w terminie do 31.10.2019 r.  na adres:

ul. Wietrzna 50

z dopiskiem: Konkurs plastyczny „A na tej fladze jest biel i czerwień…”

• Do każdej pracy należy dołączyć zgodę podpisaną przez rodzica lub prawnego opiekuna dziecka na przetwarzanie danych osobowych (załącznik nr 1).
  • Zgłoszenie pracy konkursowej jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
  • Do oceny prac zostanie powołana komisja konkursowa, która przyzna nagrody za I, II i III miejsce oraz wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy konkursu, oraz nauczyciele pod kierunkiem których została wykonana praca otrzymają dyplomy i podziękowania drogą mailową. Podczas oceny prac konkursowych komisja będzie  brała pod uwagę:
  • zgodność pracy z tematyką konkursu,
  • samodzielność
  • oryginalność i kreatywność.

• Wyniki konkursu zostaną opublikowane na tablicach informacyjnych oraz na stronie internetowej Przedszkola nr 16 :  http://www.zsp16.wroclaw.pl/p16/index.php,  w zakładce „aktualności” do dnia 15.11.2019r.
  • Prace konkursowe przechodzą na własność organizatora. Po ogłoszeniu wyników zostanie utworzona galeria prac w holu Przedszkola nr 16.

Koordynatorzy konkursu: Justyna Jakl, Magdalena Szwechłowicz

Serdecznie zapraszamy!

Załącznik nr 1 do regulaminu

ZGODA RODZICÓW (OPIEKUNÓW PRAWNYCH) NA UDZIAŁ DZIECKA W KONKURSIE PLASTYCZNYM ORGANIZOWANYM PRZEZ  Przedszkole nr 16 we Wrocławiu

Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka:

………………………………………………………………………………………………………………….

(imię i nazwisko)

w konkursie plastycznym „A na tej fladze jest biel i czerwień” organizowanym w roku szkolnym 2019/2020 przez Przedszkole nr 16 we Wrocławiu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez organizatora konkursu danych osobowych mojego dziecka ( imię, nazwisko, wiek) w celach wynikających z organizacji konkursu zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018r., poz. 1000).

Wyrażam zgodę na wielokrotne, nieodpłatne publikowanie nadesłanej przez moje dziecko pracy konkursowej    w materiałach promocyjnych związanych z konkursem, prezentacjach pokonkursowych w różnych formach utrwaleń.

………………………………                                …………………………..…………………………..

Miejscowość i data                                      Podpis rodziców (opiekunów prawnych) uczestnika konkursu

Termin: 2019-10-31
Zasięg konkursu: Konkurs regionalny