OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "WIEM JAK ŻYĆ BEZPIECZNIE"

Konkurs dodał(a) Magdalena Durzyńska

PRZEDSZKOLE NR 17 W  ELBLĄGU

ZAPRASZA DO UDZIAŁU

W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM

„WIEM JAK ŻYĆ BEZPIECZNIE”

Cele konkursu:

- propagowanie zasad bezpieczeństwa podczas zabaw dzieci;

- rozwijanie aktywności twórczej poprzez zastosowanie różnych technik  i materiałów;

- rozwijanie zdolności plastycznych.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 5-6 lat.

2. Technika wykonania pracy jest dowolna (bez materiałów sypkich), płaska, format A-3, A-4.

3. Każde przedszkole może przesłać maksymalnie 2 prace

4. Forma pracy: indywidualna.

5. Do pracy powinna być dołączona metryczka zawierająca: tytuł pracy, imię i nazwisko dziecka, wiek, dokładny adres placówki (wraz z adresem e – mail oraz telefonem placówki), imię i nazwisko nauczyciela / opiekuna.

6. Do pracy należy dołączyć formularz zgody na udział w konkursie (zał. nr 1). Prace bez zgody na wykorzystanie danych nie biorą udziału w konkursie.

7. Termin nadsyłania prac: do 07.06.2019 r. (decyduje data stempla pocztowego).

8. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi: 14.06.2019 r.

9. Prace należy przesłać na adres:

ul. Karowa 30
(z dopiskiem „Konkurs plastyczny”)

10. Kryteria oceny: samodzielność, pomysłowość, sposób zastosowania technik plastycznych.

11. Prace oceniać będzie komisja powołana przez organizatora.

12. Przewidziane są 3 nagrody i wyróżnienia.

13. Wyniki konkursu wraz z nazwiskami laureatów opublikowane będą na stronie placówki i na stronie www.blizejprzedszkola.pl

14. Dostarczone prace przechodzą na własność organizatora.

15. Nagrody i dyplomy dla nagrodzonych zostaną przesłane pocztą.

16. Podziękowania za przygotowanie dzieci do konkursu oraz podziękowania dzieciom za udział w konkursie zostaną przesłane na podany adres  e – mail.

17. Koordynator konkursu:  Danuta Kęprowska,  Ewa Filipowicz

Tel. Kontaktowy: 55 6258101

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Zgoda rodziców(opiekunów prawnych)  na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku

Załącznik nr 1:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust.2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. (zwane dalej RODO) oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000
wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka:

imię, nazwisko, wiek

.................................................................................................................................

w związku z udziałem w ogólnopolskim  konkursie plastycznym „Wiem jak żyć bezpiecznie” organizowanym przez Przedszkole  nr 17 w Elblągu.

Zgadzam się na umieszczenie danych osobowych laureatów konkursu na stronie placówki oraz  na stronie internetowej Bliżej Przedszkola

………………………………, dn.  ……………………………

……………………………………………..……………………….
(czytelny podpis rodzica lub opiekuna)