Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Konik polny podskakuje, żółty motyl sobie lata. A biedronka krzyczy głośno: „Ja nie jestem piegowata!” [PNP - dzieci młodsze]

Zespół redakcyjny PNP   Kwiecień 2017

Cele ogólne: rozbudzanie zainteresowania przedszkolaków światem przyrody; zapoznanie dzieci z wyglądem i nazwami wybranych mieszkańców łąki i wyjaśnienie, jaką rolę pełnią oni w środowisku; uświadomienie maluchom zagrożeń płynących ze świata zwierząt; doskonalenie umiejętności koniecznych do podjęci... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 9
Pliki umieszczone są do osobnego pobrania
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp on-line do ponad 1700 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku. Już od 18 zł miesięcznie.

Więcej z tego numeru

Kwiecień 2017

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci młodszych na maj.

Materiał stanowi część Przewodnika Nauczyciela Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik Nauczyciela Przedszkola i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele ogólne: rozbudzanie zainteresowania przedszkolaków światem przyrody; zapoznanie dzieci z wyglądem i nazwami wybranych mieszkańców łąki i wyjaśnienie, jaką rolę pełnią oni w środowisku; uświadomienie maluchom zagrożeń płynących ze świata zwierząt; doskonalenie umiejętności koniecznych do podjęcia nauki matematyki (przeliczanie elementów, porównywanie liczebności zbiorów; mierzenie i porównywanie długości); słuchanie bajek i innych utworów literatury dziecięcej oraz omawianie ich treści; doskonalenie umiejętności dokonywania analizy i syntezy sylabowej wyrazów; rozwijanie sprawności manualnej dzieci; stwarzanie okazji do swobodnej ekspresji ruchowej przy muzyce.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!