Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kompetencje kluczowe – drogowskazy zrównoważonego życia

Kamila Witerska   Listopad 2019

"Nie bez powodu egzamin na prawo jazdy składa się z części teoretycznej i praktycznej. A ta praktyczna dodatkowo z egzaminu na placu i w mieście. Każdy, kto jest szczęśliwym posiadaczem prawa jazdy, wie, że albo on sam, albo większość jego znajomych egzamin praktyczny zdawała kilka razy, ... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp on-line do ponad 1700 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku. Już od 18 zł miesięcznie.

Więcej z tego numeru

Listopad 2019

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"Nie bez powodu egzamin na prawo jazdy składa się z części teoretycznej i praktycznej. A ta praktyczna dodatkowo z egzaminu na placu i w mieście. Każdy, kto jest szczęśliwym posiadaczem prawa jazdy, wie, że albo on sam, albo większość jego znajomych egzamin praktyczny zdawała kilka razy, zanim otrzymała upragniony dokument, który poświadcza, że dana osoba jest kompetentnym kierowcą. Kompetentny kierowca to ktoś, kto nie tylko zna przepisy ruchu drogowego, umie przejechać samochodem pomiędzy pachołkami, ale także, a właściwie przede wszystkim, potrafi wykorzystać powyższą wiedzę i umiejętności w rzeczywistych sytuacjach w przestrzeni miasta. Podobnie rzecz ma się w edukacji. Dziecko na etapie edukacji przedszkolnej może znać litery, ale kompetencję czytania uzyska dopiero wtedy, kiedy odczytuje proste zdania, rozumie ich sens i odczuwa potrzebę odczytania pisanego komunikatu. (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!