Kolorowy świat – propozycje zabaw z chustą i „tańczącymi szalami”

Grażyna Iwona Grzesik   Kwiecień 2012

Fragment artykułu: Chusta i „tańczące szale” dzięki barwnym kolorom zwracają uwagę dzieci już przy pierwszym spotkaniu. Stanowią one wielką atrakcję dla najmłodszych, dlatego zazwyczaj nie trzeba ich długo namawiać do zabawy. Zajęcia z wykorzystaniem chusty i szali uczą współprac... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (1.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.