Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kolorowo nam

Anna Chyła   Magazyn specjalny 2016

Cele ogólne: organizowanie sytuacji sprzyjających samodzielnemu podejmowaniu przez dzieci różnych form aktywności i radzeniu sobie w sytuacjach zadaniowych; budowanie poczucia sprawstwa; stwarzanie przedszkolakom okazji do rozwijania czynności intelektualnych i formułowania wypowiedzi na określony ... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 4
Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Więcej z tego numeru

Magazyn specjalny 2016

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Wykorzystanie metody stacyjnej w pracy z dziećmi najmłodszymi, sytuacje edukacyjne dla trzy- i czterolatków.

Cele ogólne: organizowanie sytuacji sprzyjających samodzielnemu podejmowaniu przez dzieci różnych form aktywności i radzeniu sobie w sytuacjach zadaniowych; budowanie poczucia sprawstwa; stwarzanie przedszkolakom okazji do rozwijania czynności intelektualnych i formułowania wypowiedzi na określony temat; rozwijanie umiejętności konstrukcyjnych i plastycznych.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!