Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kogo można spotkać w lesie? [przedszkolne inspiracje – dzieci młodsze]

Dominika Góra   Październik 2022

Cele ogólne: poszerzanie słownictwa i pogłębianie wiedzy o otoczeniu przyrodniczym; kształtowanie zainteresowania środowiskiem naturalnym i zwierzętami; przygotowanie do nauki czytania; doskonalenie umiejętności analizy i syntezy sylabowej; stwarzanie okazji do rozwijania umiejętności matematyczny... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (15.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 6
Pobierz pomoce dydaktyczne wykorzystane w tym scenariuszu. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 1700 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z działu

Przedszkolne inspiracje

Więcej z tego numeru

Październik 2022

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na listopad.

Cele ogólne: poszerzanie słownictwa i pogłębianie wiedzy o otoczeniu przyrodniczym; kształtowanie zainteresowania środowiskiem naturalnym i zwierzętami; przygotowanie do nauki czytania; doskonalenie umiejętności analizy i syntezy sylabowej; stwarzanie okazji do rozwijania umiejętności matematycznych; doskonalenie percepcji słuchowej; kształtowanie nawyku prawidłowej postawy ciała; wzmacnianie gorsetu mięśniowego; pobudzanie wrażliwości muzycznej; kształcenie wyczucia rytmu; wdrażanie do wydłużania czasu koncentracji uwagi; rozwijanie logicznego myślenia; ćwiczenie umiejętności wysnuwania wniosków; zachęcanie do współdziałania w parze i zespole

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się