Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kocham mojego tatę jesienią, zimą, wiosną i latem! [PNP - dzieci młodsze]

Zespół redakcyjny PNP   Maj 2016

Cele ogólne: kształtowanie u dzieci postawy szacunku i rozwijanie uczucia przywiązania i miłości do rodziców; stwarzanie przedszkolakom okazji do zapoznania się z charakterem pracy zawodowej swojego taty; wdrażanie dzieci do rozumienia potrzeby włączania się w prace domowe; stwarzanie maluchom okazj... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 7
Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Więcej z tego numeru

Maj 2016

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci młodszych na czerwiec.

Materiał stanowi część Przewodnika Nauczyciela Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik Nauczyciela Przedszkola i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele ogólne: kształtowanie u dzieci postawy szacunku i rozwijanie uczucia przywiązania i miłości do rodziców; stwarzanie przedszkolakom okazji do zapoznania się z charakterem pracy zawodowej swojego taty; wdrażanie dzieci do rozumienia potrzeby włączania się w prace domowe; stwarzanie maluchom okazji do posługiwania się prostymi narzędziami służącymi do majsterkowania; organizowanie sytuacji wspierających dzieci w uczeniu się wierszy na pamięć; doskonalenie umiejętności uważnego słuchania utworów literackich; budowanie sprawności małej motoryki poprzez zabawy paluszkowe i ćwiczenia praktyczne.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!