Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kim jestem? (czyli mała księżniczka w opałach)

Karolina Drela   Luty 2011

Jak bardzo jesteśmy w życiu sobą? Gdzie jest złoty środek? Refleksje nad życiem swoim i otaczających mnie ludzi oraz analiza różnego typu zachowań doprowadziły mnie do punktu wyjścia. Odwiecznego pytania, jakie stawiają sobie rodzice i opiekunowie: jak wychowywać dziecko, aby nie miało proble... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

wychowanierozwój dzieckarozwój osobisty

Więcej z działu

O dziecięcych problemach

Więcej z tego numeru

Luty 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Jak bardzo jesteśmy w życiu sobą? Gdzie jest złoty środek? Refleksje nad życiem swoim i otaczających mnie ludzi oraz analiza różnego typu zachowań doprowadziły mnie do punktu wyjścia. Odwiecznego pytania, jakie stawiają sobie rodzice i opiekunowie: jak wychowywać dziecko, aby nie miało problemów z odpowiedzią na pytanie – kim jestem?


Artykuł na temat wpływu wychowania na podejmowanie przez dziecko słusznych decyzji, wspierania dziecka i wspomagania jego rozwoju oraz konsekwencji wynikających z braku cierpliwości opiekunów, rodziców oraz wychowawców.
 

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz