Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kiedy niebo mieni się tęczy kolorami, odrzuć wszelkie smutki i baw się razem z nami! [PNP - dzieci młodsze]

Zespół redakcyjny PNP   Kwiecień 2017

Cele ogólne: wzbogacanie wiedzy i rozbudzanie zainteresowania przedszkolaków światem przyrody; zapoznanie dzieci ze złudzeniem optycznym zwanym tęczą; rozwijanie umiejętności rozpoznawania i nazywania wybranych kolorów; zachęcanie przedszkolaków do eksperymentowania i udziału w zabawach badawczych;... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 7
Pliki umieszczone są do osobnego pobrania
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp on-line do ponad 1700 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z tego numeru

Kwiecień 2017

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci młodszych na maj.

Materiał stanowi część Przewodnika Nauczyciela Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik Nauczyciela Przedszkola i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele ogólne: wzbogacanie wiedzy i rozbudzanie zainteresowania przedszkolaków światem przyrody; zapoznanie dzieci ze złudzeniem optycznym zwanym tęczą; rozwijanie umiejętności rozpoznawania i nazywania wybranych kolorów; zachęcanie przedszkolaków do eksperymentowania i udziału w zabawach badawczych; stymulowanie pamięci wzrokowej maluchów; doskonalenie umiejętności słuchania, rozumienia i wypowiadania się na zadany temat; rozwijanie sprawności manualnej dzieci; zachęcanie przedszkolaków do swobodnej ekspresji ruchowej przy muzyce; stwarzanie maluchom okazji do twórczej ekspresji plastycznej.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!