Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kiedy do logopedy?

Katarzyna Socha   Marzec 2020

"(...) Każdy rodzic czeka z niecierpliwością na pierwsze słowa swojego malucha. To moment magiczny, będący elementem procesu rozpoczynającego się od pierwszych dni życia dziecka, a nawet już w brzuchu mamy. Kiedy pierwsze słowa się nie pojawiają lub gdy jest ich bardzo mało, warto skonsul... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (6.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 1
Pobierz pomoce dydaktyczne wykorzystane w tym scenariuszu. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Więcej z działu

Rozwój mowy

Więcej z tego numeru

Marzec 2020

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"(...) Każdy rodzic czeka z niecierpliwością na pierwsze słowa swojego malucha. To moment magiczny, będący elementem procesu rozpoczynającego się od pierwszych dni życia dziecka, a nawet już w brzuchu mamy. Kiedy pierwsze słowa się nie pojawiają lub gdy jest ich bardzo mało, warto skonsultować się z logopedą. W rozwoju mowy można zaobserwować pewne etapy, które powinny pojawić się w określonym czasie. Etapy te to orientacyj- nie: gaworzenie – w szóstym miesiącu życia; pojedyncze słowa w okolicach pierwszych urodzin dziecka; proste zdania na drugie urodziny; zdania rozwinięte – okolice trzecich urodzin; dłuższe wypowiedzi, np. opowiedzenie krótkiej bajki – u czteroletniego dziecka. (...)"

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się