Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Każde dziecko jest inne, ale wszystkie mają podobne potrzeby

Anna Jankowska   Grudzień 2017

"Zaspokajając dziecięce potrzeby, warto zadać sobie pytanie, jakie one tak naprawdę są. Wychowując dziecko, czasami nie zastanawiamy się, czy takie lub inne działania (bądź słowa) zaspokajają faktyczne potrzeby. Ujęcie ich w piramidę pozwala je zauważyć i nazwać, aby umiejętnie wspierać dziecko w ro... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać bezpłatnie.
Pomoce dydaktyczne 1
Pobierz pomoce dydaktyczne wykorzystane w tym scenariuszu. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z tego numeru

Grudzień 2017

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"Zaspokajając dziecięce potrzeby, warto zadać sobie pytanie, jakie one tak naprawdę są. Wychowując dziecko, czasami nie zastanawiamy się, czy takie lub inne działania (bądź słowa) zaspokajają faktyczne potrzeby. Ujęcie ich w piramidę pozwala je zauważyć i nazwać, aby umiejętnie wspierać dziecko w rozwoju, nie zaniedbując po drodze żadnej z nich. (...)"

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!