Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 468.84 kb
Stron: 2
Id: 1591

Kartony, pudła i pudełka nieco inaczej

Anna Szczepanik   Styczeń 2012

Czy w dzisiejszych czasach karton może jeszcze kogoś zachwycać swą surowością i szarością? Niektórych pewnie tak, bo jest to materia, która mimo ascetycznego wyglądu i prostoty, jednocześnie daje poczucie ciepła, naturalności i spokoju. Czy wykorzystując niepotrzebne już nikomu pudła i... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

inspiracjeplastykazabawy dowolne

Więcej z działu

Różne formy plastyczne

Więcej z tego numeru

Styczeń 2012

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Czy w dzisiejszych czasach karton może jeszcze kogoś zachwycać swą surowością i szarością? Niektórych pewnie tak, bo jest to materia, która mimo ascetycznego wyglądu i prostoty, jednocześnie daje poczucie ciepła, naturalności i spokoju. Czy wykorzystując niepotrzebne już nikomu pudła i pudełka możemy mieć pewność, że osiągniemy satysfakcję z nadania im nowej funkcjonalności, czy możemy z nich stworzyć niepowtarzalny i niekonwencjonalny świat, w którym różnorodność materiałów i swobodne możliwości działań będą sprzyjać rozwojowi i kreatywności? Odpowiedzi na powyższe pytania otrzymamy zapewne podczas bezpośrednich działań z dziećmi w przedszkolu.


W artykule znajdziemy propozycje wykorzystania tektury i produktów z niej wykonanych podczas zajęć organizowanych dla dzieci oraz dla inspirowania ich zabaw dowolnych.

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz