Karmnik dla ptaków • Krasnoludek

Katarzyna Michalec   Listopad 2011

Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (1.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z działu

Różne formy plastyczne

Więcej z tego numeru

Listopad 2011

Teraz popularne

Ostatnio pobierane

Późną jesienią na dworze robi się coraz zimniej, owady chowają się w swoich kryjówkach, na drzewach nie ma już owoców i ptakom zaczyna brakować pożywienia. Dlatego, abyśmy nie zapomnieli o dokarmianiu ptaków w chłodne dni, wykonamy symboliczny karmnik, który będzie nam o nich przypominał.

(…) Z okazji przypadającego na 5 listopada Dnia Postaci z Bajek wykonamy sympatycznego krasnoludka, którego będziemy mogli postawić na półce czy parapecie.